Polityka prywatności

Szanowny Użytkowniku,

W związku z wejściem w życie: ”RODO” t.j. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

1) Administratorem danych osobowych, pozyskiwanych za pośrednictwem tego serwisu internetowego jest 4 Yoga Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w 02-672 Warszawie,  przy ul. Domaniewskiej 17/19 lok.133, KRS: 0000767428, email.: (kontakt@wall4yoga.com)

2) Dane osobowe zbieramy w następujących przypadkach:

– Kiedy klient wypełni formularz kontaktowy – celem przetwarzania danych (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail) jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie lub realizacja zamówienia. Podstawa prawna: RODO art. 6 ust. 1 lit. b (obsługa zapytań ofertowych) lub art. 6 ust. 1 lit. f (zapewnienie odpowiedniej obsługi innych zapytań).

– Kiedy klient zapisze się do newslettera- celem przetwarzania danych (kontakt@wall4yoga.com) jest dostarczenie naszych newsletterów. Podstawa prawna: RODO art. 6 ust. 1 lit. f (dystrybucja materiałów promocyjnych).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie możemy zrealizować ww. celów.

3) Dane osobowe będą przechowywane przez okres obsługi zapytania bądź wysyłki towaru, a w przypadku newslettera do momentu rezygnacji z jego otrzymywania.

4) klient ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma również prawo cofnąć wcześniej wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

5) Zapytania związane z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o przesyłanie na adres (kontakt@wall4yoga.com) z dopiskiem „RODO”.

Twój koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy